fbpx

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wraz z zakupem szablonów nabywasz licencję na wykorzystanie szablonów do celów komercyjnych i niekomercyjnych. 

Licencja jest nieprzypisana na jednego użytkownika i do użycia dla jednego klienta lub marki. Jeśli potrzebujesz użyć szablonów w kolejnej marce lub u innego klienta, musisz zakupić drugą licencję. 

Szablonów nie można odsprzedawać, odstępować, zbywać lub przekazywać osobom trzecim w takiej formie, w jakiej je nabywasz.

Nie możesz wykorzystywać moich szablonów do tworzenia innych, które potem będą odsprzedawane. 

Nie możesz używać moich grafik zawartych w szablonie do innych celów. Wszelkie grafiki są integralną częścią szablonów. 

Po opłaceniu zamówienia, faktura zostanie wysłana automatycznie na maila. Jeśli nie otrzymasz maila z fakturą, sprawdź folder spam, oferty, powiadomienia lub napisz do mnie. Być może jest literówka w podanym emailu.

Po opłaceniu zamówienia i otrzymaniu faktury, automatycznie otrzymasz dostęp do kursu. W panelu menu, pojawi się pozycja „panel kursanta”, w którym będą zapisane kursy, to właśnie tam znajdziesz opłacony przez Ciebie kurs.

Podczas składania zamówienia masz do wyboru formę płatności jako przelew tradycyjny, numer konta pojawia się po złożeniu zamówienia lub możesz skorzystać z płatności online Przelewy24

Jeśli nie otrzymałaś/eś maila z potwierdzeniem zamówienia, sprawdź proszę folder spam, ofert, powiadomienia, kosz. Jeśli jednak nie ma tam maila, napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila sklep@platformagrafiki.pl, być może w adresie email jest jakaś literówka.

Jeśli z jakieś przyczyny nie było możliwości zrobienia przelewu, wówczas na Twojego maila podanego w zamówieniu powinien przyjść mail z informacją „Dokończenie płatności Przelewy24”, w którym znajdziesz link do wykonania płatności online.

 

Na przelew tradycyjny czekam do 7 dni, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Tak, jeśli potrzebujesz zmiany danych na fakturze, wyślij do mnie maila na adres sklep@platformagrafiki.pl z podaniem nr zamówienia.

Jeśli masz dodatkowe pytania, to napisz do mnie wiadomość poprzez zakładkę kontakt.